Regulamin uczestnictwa w kursie


§ 1

Zgłoszenie na kurs odbywa się drogą mailową, korzystając z adresu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wysyłając sms na nr         530 30 53 30 bądź przez stronę naszego Ośrodka (patrz wydarzenia) .

W przesłanym zgłoszeniu należy podać:

  • - nazwisko i imię
  • - nr telefonu komórkowego
  • - adres mailowy
  • - rodzaj kursu

Przesłane zgłoszenie jest równoznaczne z zapisaniem zgłaszającego na wstępną listę uczestników kursu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych /Dz.U.Nr 133/97 poz 883/ przez nasz Ośrodek.

W odpowiedzi, osoba zgłaszająca otrzyma zwrotnego maila lub smsa z prośba o podanie dodatkowych danych osobowych potrzebnych do dokumentów kursowych oraz zostanie podany nr konta bankowego, na który należy wpłacić zaliczkę w ciągu 3 dni roboczych w wysokości 20% wartości kursu.

§ 2

Po zaksięgowaniu zaliczki na koncie Ośrodka, zgłaszający otrzyma potwierdzenie oraz zostanie wpisany na ostateczną listę uczestników kursu.
Przesłane zgłoszenie uczestnictwa w kursie i wpłacenie zaliczki jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

§ 3

Nie wpłacenie zaliczki w terminie jest równoznaczne z rezygnacją uczestnictwa w kursie i skreśleniem z wstępnej listy uczestników.

§ 4

W przypadku rezygnacji zgłaszającego z uczestnictwa w kursie wpłacona zaliczka nie podlega zwrotowi. 
W wypadku choroby zgłaszającego, potwierdzonej zaświadczeniem lekarskim (L-4), dyrekcja Ośrodka umożliwia uczestnictwo w kursie w innym terminie.

§ 5

W przypadku małego zainteresowania danym kursem na 7 dni przed rozpoczęciem kursu ma prawo odwołać szkolenie bez możliwości roszczeń finansowych ze strony uczestników. Wpłacone zaliczki zostaną zwrócone uczestnikom na ich konta bankowe.

§ 6

Na pierwszych zajęciach rozpoczynającego się kursu uczestnik zobowiązany jest do wpłacenia pozostałej należności za kurs (kursy jednodniowe lub weekendowe) lub I raty w pozostałych kursach.

§ 7

Uczestnik kursu jest odpowiedzialny finansowo za spowodowane przez niego szkody w trakcie szkolenia i zobowiązany jest do pokrycia strat w ciągu 7 dni.

§ 8

Po zdanym egzaminie końcowym (nie dotyczy kursów jednodniowych i weekendowych) na zakończenie kursu uczestnik otrzymuje dyplom i program kursu, zaświadczenie o ukończeniu kursu MEN i fakturę na całość wpłaconych pieniędzy.

 Sprawdź najbliższe szkolenia

 

 

 

Kalendarz wydarzeń

Maj 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31